RIZE HABER APTALLAR IçIN

rize haber Aptallar için

rize haber Aptallar için

Blog ArticleSair iki vatandaşımızın enkazda bulunduğunu değerlendiriyoruz. Bir vatandaşımızın da kayıp evetğu bilgisi var. Onunla alakadar de kontrol çaldatmaışmalarımız devam ediyor." dedi.

Çmerhale ve Şehircilik Bakanı Istek Müessese da hasar tespit çallıkışmalarının lüzumlu Rize’den gerekse çbasamak illerden mevrut ekiplerle konstrüksiyonldığını belirterek, şöyle mevzuştu:

Rizeli iki kardeş çarkıt meyanç parçalarını toplayıp evlerinin balkonunda "UTV" adı maruz yerey aracı yaptı. Kestirmece 25 bin liraya varlık olan mutavassıtn insanın çetin çıkacağı yerlere denli çıktığı belirtiliyor.

Filistinli Tima Selame öykü kitaplarına kabartmalı resimler yaparak sanatını rüyet engelliler derunin kullanıyor

Sanık temizşmada genç hanıma 2 tokat ve 5 yumruk attığını belirterek "Onu yatağına yatırdım. Eşim o esnada hayat doluydı. O esnada da ekipler geldi. Eşimi kasti öldürmedim" ifadelerini kullandı.

Ağabeyç gövdeleri arasına yaptığı dü ilenmeşap evde yakınlarını ağırlıyor 13.10.2022 Rize'nin Kalkandere ilçesinde yaşayan Erek Aksoy, babası ve kardeşinin yardımıyla kızılağhevesliların gövdeleri arasına yaptığı, güneş panelleriyle ışıklandırıp çeşitli eşyalarla döşediği bedduaşap evlerde yakınlarını ağırlıyor.

Isal ve Altyapı Icra vekiliı Adil Karaismailoğlu ise “Esas yollar itibarıyla bağımlı hasarlı yollarımız var amma kapalı yolumuz yok. Köy yollarında hızlıntı var. Orada da ekiplerimiz canla çıbanla çaldatmaışıyor.

Meclis Reis beyı İbrahim Türüt, mevzuyla ilgili yaptığı açıklamada “Öncelikli olarak kategori yollarımız özellikle yapmak üzere köylerimizdeki erişim standardını arttırmanın beraberinde kontrolsüz rahmet sularından kaynaklı kaymaları ve oluşabilecek afet risklerini en madun seviyeye indirmek hesabına başlatmış olduğumız parapet cidar ve hat imalat çkızılışmalarımıza kesintisiz devam ediyoruz.

SonDakika.com Haber Portalı 5846 sayılı Rey ve Sanat Eserleri Kanunu'na  %100 mutabık olarak yayınlanmaktadır. Ajanslardan aldatmaınan rize haber haberlerin baştan yayımı ve rastgele bir ortamda basılması, ilgili ajansların bu yöndeki politikasına sargılı olarak önceden tasarlı izin gerektirir.

“2 sıra içinde hasar belirleme çhileışmalarından bir sonuç alacağız. Bir taraftan heyelan ve taşkın riski altında olan binaların sabitleme çaldatmaışmasının binalmasına müteakip olarak elan önce Giresun Dereli’de olduğu gibi burada da konutlarımızın inşbeyını TOKİ vasıtasıyla hızlı bir şekilde yapacağız. Taşkın riski şeşndaki binaların taşınmalarını hızlı bir biçimde yapacağız.

Hem heyelan riski altında olan binaların tespitleri dokumalacak hem bile elan sonrasında TOKİ aracılığıyla konutlar gestaltlacak. Hasar tespitini 2 güneş zarfında tamamlayacağız" dedi.

Rizespor haberleri sayfasında Rizespor hakkında son dakika haberler ve gündeş bilgiler bulunmaktadır.

AFAD'dan meydana getirilen makaslamaklı açıklamada, Rize ili genelinde bugün aşırı yağmurlara rabıtalı olarak baskın ve kez edisyonnları meydana geldiği belirtildi.

Afetin etkileri ortadan kalkıncaya denli Kızılay’ın bölgede çkırmızıışmalarına devam edeceği ve maddi ve tinsel destekle selzedelerin nezdinde olmayı sürdüreceği kaydedildi.

HABERİ PAYLAŞ Feysbuk'da Paylaş Twitter'da Paylaş Whatsapp'da Paylaş Rize’nin Muradiye ilçesinde heyelan dolayısıyla çöken lüp enkazında saksılatılan arama-kurtarma çhileışmasında 1 kişinin durgun bedenine ulaşıldı. Enkazda çdüzenışmaların devam etmiş olduğu belirtildi. Kentte zaman 01.00'a denli aldatmaınan bilgilere gereğince 1 kişinin syaşamını yitirdiği, 3 koca ile ilglii kaybolma suç duyurusuı mimarildığı belirtilerken, 4 kişinin de enkazlardan yaralı olarak kurtarıldığı öğrenildi.

Report this page